logo
close

Trening osobisty dla kobiet w Katowicach – spróbuj fitboxingu!

22 lutego 2023
simplie Komentarze: 0 Kategoria: Aktualności

Treningi indywidualne to bezsprzecznie najlepsze rozwiązanie dla pań, które chcą w jak najkrótszym czasie zrzucić zbędne kilogramy, ładnie wyrzeźbić sylwetkę, poprawić kondycję i poczuć się lepiej we własnym ciele. Istnieje wiele programów treningowych i każdy trener personalny ma swoje ulubione metody. Jedną z najciekawszych propozycji jest fitboxing, który możesz uprawiać w ramach treningu osobistego dla kobiet w Katowicach. Zainteresowana? Koniecznie sprawdź szczegóły w naszym artykule.

Czym jest fitboxing?

Fitboxing to trening mieszany, który obejmuje ćwiczenia z różnych dziedzin aktywności fizycznej: fitnessu, crossfitu, boksu, treningu interwałowego i treningu funkcjonalnego. Szczególnie ważne są tutaj elementy bokserskie. Co ważne, trening nie polega na sparowaniu w ringu, ale na wykonywaniu najbardziej efektywnych ćwiczeń typowych dla treningu bokserskiego, m.in. z wykorzystaniem worka.

Jedną z najważniejszych zalet fitboxingu jest to, że treningi są bardzo urozmaicone, zróżnicowane i dzięki temu nie ma mowy o znudzeniu. Wpadnięcie w rutynę jest jedną z najczęstszych przyczyn zaprzestania aktywności fizycznej, czego tutaj można uniknąć.

Ponadto treningi fitboxingu mają charakter ogólnorozwojowy, angażują wszystkie partie mięśniowe, co pozwala w relatywnie krótkim czasie wypracować ładną, równomierną sylwetkę.

Czy fitboxing jest dla każdej z nas?

Zajęcia z fitboxingu to propozycja skierowana praktycznie do każdej pani, która cieszy się dobrym zdrowiem, nie ma poważnych kontuzji i innych ograniczeń fizycznych. Na początek nie jest też potrzebna świetna kondycja – tę wypracujesz już w trakcie treningów.

Komu szczególnie można polecić trening osobisty dla kobiet z elementami fitboxingu?

Fitboxing to świetna propozycja dla pań chcących kompleksowo trenować swoje ciało, stawiających na zróżnicowane metody treningowe, a także znudzonych powtarzalnymi ćwiczeniami na siłowni czy zajęciami grupowymi w klubach fitness.

Trening osobisty dla kobiet z fitboxingu jest również świetnym wyborem dla pań, które traktują wysiłek fizyczny w kategoriach odskoczni od codzienności i katalizatora złych emocji. Sprzyjają temu szczególnie elementy treningu bokserskiego – worek treningowy może być idealnym „odbiorcą” Twojej złości czy frustracji.

Gdzie można uprawiać fitboxing w Katowicach?

Na zajęcia z fitboxingu zaprasza Joanna Orlińska, jeden z najbardziej cenionych trenerów personalnych w Katowicach, instruktor boksu Polskiego Związku Bokserskiego i założycielka Ladies Boxing Brigade.

Zajęcia odbywają się codziennie w COB Fitness Premium Club w Katowicach przy ulicy Wesołej 3. Godziny treningu są ustalane indywidualnie, co na pewno doceni każda zajęta pani. W treningach osobistych dla kobiet z fitboxingu biorą udział dziewczyny z całych Katowic, w tym Piotrowic-Ochojca, Brynowa i innych dzielnic.

Chcesz spróbować fitboxingu? Masz ochotę zabrać się za siebie, pozbyć się stresu, oczyścić głowę i wzmocnić całe ciało? Umów się na pierwszy trening osobisty z Joanną Orlińską. Szczegóły znajdziesz na stronie https://fit-boxing.pl/trening-personalny/.

Komentarze

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności